26 lutego 2009

Wieczór kolędowy 23 luty 2009 r.

W dniu 23.01.2009 r. odbył się w Cechu Rzemiosł i Przedsiębiorczości „Wieczór kolędowy”.

Zebranych gości przywitała Starszy Cechu – Danuta Pietras, a w kolędowy nastrój wprowadził Tyski Chór Mieszany Presto Cantabile pod batutą Dominiki Kolar.

Z życzeniami dla rzemieślników wystąpili: Poseł do Parlamentu Europejskiego PaniMałgorzata Handzlik, oraz Prezes Izby Rzemieślniczej oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach Pan Jan Klimek.

Oprócz wyżej wymienionych naszą doroczną imprezę uświetnili zaproszeni goście:

• Prezes Okręgowej Izby Przemysłowo – Handlowej Zbigniew Gieleciak
  • Dyrektor Okręgowej Izby Przemysłowo – Handlowej Jerzy Chaberko
  • Prezes Stowarzyszenia „Tychy – Naszą Małą Ojczyzną” – Barbara Konieczna
  • Prezes Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej – Wiktor Wykręt
  • Przewodniczący Zarządu Rady Osiedla „Stare Tychy” – Henryk Kossowski
  • Redaktor tygodnika „ECHO” – Tadeusz Cieślik.

Tradycyjnie śpiewanie kolęd, jak co roku rozpoczęli członkowie Zarządu Cechu. W tym roku Zarząd reprezentowali Pani Danuta Pietras oraz Pan Andrzej Chwalczyk, którzy wraz z przybyłymi gośćmi zaśpiewali kolędę „Wśród nocnej ciszy”.

Po części oficjalnej uczestnicy „Wieczoru kolędowego” bawili się na parkiecie przy akompaniamencie zespołu Nostrado, jak również sprawdzali swoje umiejętności wokalne korzystając z podkładów muzycznych karaoke.

Wspaniała zabawa trwała do późnych godzin nocnych.