27 stycznia 2012

Wieczór kolędowy 25 stycznia 2012 r.

W dniu 25.01.2012 roku odbył się w Cechu Rzemiosł i Przedsiębiorczości
„Wieczór kolędowy”.

Zebranych przywitała Starszy Cechu – Danuta Pietras. Następnie goście wysłuchali pięknego koncertu Tyskiego Chóru Mieszanego Presto Cantabile.

Na naszą imprezę przybyli goście:

• Zastępca Prezydenta Miasta Tychy – Alicja Kulka
  • Asystent Poseł do Parlamentu Europejskiego Małgorzaty Handzlik – Jerzy Chaberko
  • Dyrektor Izby Rzemieślniczej oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach – Michał Wójcik
  • Prezes Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej – Wiktor Wykręt
  • Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy – Katarzyna Ptak
  • Prezes KSSE Podstrefa Tychy – Ewa Stachura-Pordzik.

Z życzeniami dla rzemieślników wystąpili: Zastępca Prezydenta Miasta Tychy Pani Alicja Kulka w imieniu Pani Poseł do Parlamentu Europejskiego Małgorzaty Handzlik- Pan Jerzy Chaberko, oraz Dyrektor PUP Pani Katarzyna Ptak oraz Prezes KSSE pani Ewa Stachura-Pordzik.

Wśród zaproszonych gości była jeszcze Poseł na Sejm RP Pani Ewa Kołodziej, która niestety wróciła zbyt późno z Warszawy i tylko telefonicznie podziękowała za zaproszenie.

W zastępstwie Prezesa Zarządu Izby Rzemieślniczej oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości Pana Jana Klimka przybyła córka Sabina Klimek wraz z mężem, która pozdrowiła wszystkich zebranych w imieniu ojca, który w tym dniu był w Brukseli.

Jak co roku członkowie Zarządu Cechu wraz z przybyłymi gośćmi zaśpiewali kolędę „Wśród nocnej ciszy”. Wszyscy chętnie włączyli się we wspólne śpiewanie.

Uczestnicy „Wieczoru kolędowego” po części oficjalnej bawili się na parkiecie przy akompaniamencie zespołu Nostrado, oraz chętnie sprawdzali swoje umiejętności wokalne korzystając z podkładów muzycznych karaoke.

Wspaniała zabawa trwała do późnych godzin!