7 czerwca 2022

Wojewódzki Etap XXVII Edycji Turnieju Na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik i Piekarz

W dniu 26.01.2022 r. w Zespole Szkół nr 7 w Tychach, odbyło się uroczyste rozdanie nagród w wojewódzkim turnieju na najlepszego ucznia w zawodzie cukiernik i piekarz. Uczennica naszego rzemieślnika Pana Janusza Zazuli zdobyła drugą nagrodę w konkurencji cukiernik. Jednym z członków komisji konkursowej był członek naszego Zarządu Pan Stanisław Klimczok.
W uroczystym wręczeniu nagród brał udział Prezes Izby Rzemieślniczej oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach Pan Profesor Jan Klimek, przedstawiciele oświaty, Starszy Cechu Rzemiosł i Przedsiębiorczości w Tychach Pani Danuta Pietras oraz pracodawcy i sponsorzy.
Podziękowanie dla Pani Dyrektor Joanny Żebrowskiej za zorganizowanie kolejny raz wspaniałego turnieju.
Aktualności, Galeria, Wydarzenia