Informacje bieżące

18 kwietnia 2023

Sukcesy Naszej Rzemieślniczki!

W zeszłym roku nasza rzemieślniczka Pani Katarzyna Bielas prowadząca własny salon fryzjerski Creative w Tychach przy ul. Honoraty 2-12 przystąpiła wraz z dziewiętnastoma barberami i fryzjerami do bicia rekordu Guinnessa podczas AMERICAN CARS MANIA we Wrocławiu. Polegało to na ostrzyżeniu jak największej ilości głów w 8 godzin. Poprzedni rekord należał do Australijczyków, którzy w 2013 r. ostrzygli 375 osób.
W piątek 24.03.2023 ogłoszono, że ekipa z Polski pobiła rekord z wynikiem 467 ostrzyżonych osób. Rekord został pobity o 92 ostrzyżone głowy.
Podczas eventu odbywającego się w tym samym czasie Pani Bielas zdobyła tytuły mistrza i wicemistrza Polski w dwóch dyscyplinach fryzjerskich. Pierwsze miejsce i tytuł mistrza Polski w kategorii Old Hollywood oraz wicemistrza Polski w kategorii Pinap.
W dniu 26.03.2023 podczas mistrzostw międzynarodowych w Albanii Pani Katarzyna Bielas zdobyła tytuł wicemistrza w kategorii Freestyle Head. Aby osiągnąć te sukcesy Pani Katarzyna przeszła cztery indywidualne szkolenia u międzynarodowych mistrzów fryzjerstwa.
Dzięki przygotowaniu i wypracowaniu poprawnej techniki osiągnięto cel, którym mogą poszczycić się tylko nieliczni.
Serdecznie Gratulujemy osiągniętych sukcesów!
Aktualności, Galeria, Wydarzenia