29 maja 2023

W dniu 26.05.2023 r. w siedzibie Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia odbyła się XVIII Wielka Gala Izby Rzemieślniczej oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach. Gości przywitał prezes Izby Rzemieślniczej profesor Jan Klimek oraz dyrektor naczelny Izby Pan Grzegorz Miketa.
Złotym Krzyżem Zasługi z rąk Doradcy Prezydenta Polski Pani Agnieszki Lenartowicz Łysik została odznaczona po raz drugi Pani Danuta Pietras.
Wyróżnienie „Spolegliwy Przyjaciel Rzemiosła” otrzymał Pan Maciej Gramatyka zastępca Prezydenta Miasta Tychy.
Wyróżnienie „Młode Talenty Rzemiosła” otrzymał Pan Michał Kasperczyk – Firma „NOL Tychy”
Galę uświetnił występ Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk”, który w tym roku obchodzi Jubileusz 70-lecia
Wielką Galę prowadzili: Pani Ewa Klimek oraz Pan Dariusz Żaczek.
Serdecznie gratulujemy wszystkim wyróżnionym.

Aktualności, Galeria, Wydarzenia