8 czerwca 2022

XXVII Wielka Gala Izby Rzemieślniczej w Katowicach

W dniu 8 kwietnia 2022 roku w sali koncertowej Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach odbyła się XXVII Wielka Gala Izby Rzemieślniczej w Katowicach, która była uświetnieniem stulecia istnienia Izby Rzemieślniczej oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach. Podczas Gali zostali nagrodzeni członkowie naszego Cechu. W imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Złoty Krzyż Zasługi otrzymał Pan Marian Czempas oraz Pan Stanisław Klimczok. Srebrny Krzyż Zasługi otrzymał Pan Andrzej Chwalczyk i Pan Zbigniew Kierat.
Tytułem Firma z Jakością został wyróżniony Pan Jan Drozdek natomiast Pan Karol Jakubek otrzyma tytuł Wiarygodny Lider Biznesu. Tytułem Spolegliwy Przyjaciel Rzemiosła został nagrodzony Wiceprezydent Miasta Tychy Pan Igor Śmietański.
XXVII Wielką Galę uświetniły występy Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk” im. Stanisława Hadyny oraz artystów Opery Śląskiej w Bytomiu.
Imprezę poprowadzili Anna Popek oraz Dariusz Żaczek.
Aktualności, Galeria, Wydarzenia